Aktualności

pa 29, 2018

 

Kolejny BUL DAY za nami. Tym razem prezentowaliśmy pistolety BUL wspólnie z wrocławskim dealerem Bula, sklepem Guns Masters, na strzelnicy War Zone we Wrocławiu.

Dziękujemy organizatorom za sprawną organizację, oraz wszystkimprzybyłym strzelcom i osobom towarzyszącym za świetną i bezpieczną zabawę.

Do zobaczenia wkrótce, a zainteresowanym polecamy krótką fotolerację z imprezy (kliknij w link)

 

pa 15, 2018

IPSC Ardea Cup 2018Zawody IPSC Ardea Cup 2018r są już za nami. Byliśmy tam dla Was przez cały weekend i oczywiście nie obyło sie bez strzelania z naszych „zabawek”.
Wszyscy chetni, nie tylko zawodnicy, mogli przymierzyć się do prezentowanych przez nas pistoletów BUL.

Gratulujemy strzelnicy Czapla, oraz klubowi Ardea perfekcyjnej organizacji zawodów. My co prawda nie startowaliśmy, ale byliśmy całym sercem z zawodnikami.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z tej imprezy z naszym udziałem

kwi 25, 2018

1911-24-carat-gold

 

Właśnie doleciała do nas kolekcjonerska "perełka", a raczej kolekcjonerskie "złotko".
Klasyczna wersja pistoletu 1911 marki BUL w równie klasycznym kalibrze .45ACP, w wersji government, w całości powlekana 24-o karatowym (czystym) złotem.
Na chwilę obecną jest to jedyny taki wyprodukowany przez BUL Armory egzemplarz pistoletu (BUL 1911 Classic), a więc stanowi niewątpliwą gratke dla kolekcjonerów, jako egzemplarz na prezent lub element kobiecej biżuterii :)
Pistolet będzie można oczywiście zobaczyć podczas organizowego na strzelnicy FSO w Warszawie w dniu 28.04.2018r pokazu BUL-i, a także w autoryzowanym salonie broni Strefa Celu w Warszawie w godzinach pracy Salonu.
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z pelną ofertą BUL ARMORY dostępną w sieci sprzedaży dystrybucji BUL-POLSKA.

kwi 11, 2018

BUL-DAY-FSO

 

Wszystkich miłośników BUL-i oraz tych którzy o tej izraelskiej marce jeszcze niewiele wiedzą zapraszamy na pierwszy w tym roku pokaz pistoletów z najnowszej dostawy. Pokażemy różne dostępne modele, a wśród nich prawdziwa gratka dla kolekcjonerów czyli pozłacana 24-o karatowym złotem 1911-ka. Wszystkie modele będzie można zobaczyć z bliska, dotknąć, a z niektórych nawet postrzelać. Zapraszamy ... Wstęp na strzelnice FSO przy ul Jagiellońskiej 88 (wjazd od ul. Kotsisa), hala 10B w Warszawie bezpłatny. Obowiazuje jedynie zakup amunicji wg cen strzelnicy (kal. 9PARA - 2,50zł/szt.; kal. .45ACP - 3,50zł/szt.). Broń marki BUL udostępniamy nieodpłatnie.

mar 11, 2018

 IWA2018

Targi IWA OutdoorClassics 2018 trwają
(na zdjęciu: reprezentacja Jammas sp. z o.o. i BUL Armory)
BUL zaprezentował sporo nowości przygotowanych na sezon 2018, m.in. długo oczekiwany SASII Ultra, ale także UR w wersji X, SASII dla dywizji open IPSC w wersji Heavy Metal, SASII Pro, czy SASII Street Comp. Nowe wersje zostały przygotowane również dla linii 1911, a w tym 1911 Ultra Comp, czy 1911 w wersji SAW. W najbliższych miesiącach nowe linie pistoletów powinny pojawiać się także w naszej polskiej dystrybucji. Na zachętę w galerii zamieściliśmy kilka zdjęć tegorocznych nowości.

 

 

 

lut 16, 2018

 gwarancja

WAŻNY KOMUNIKAT! 
Z uwagi na dużą ilość napływających pytań uprzejmie informujemy, że wszystkie pistolety BUL objęte są 24 miesięczną gwarancją krajowego dystrybutora „Jammas Sp. z o.o.” Warunki określone są w karcie gwarancyjnej będącej integralną częścią polskojęzycznego podręcznika użytkownika BUL, załączonego do każdej jednostki broni. 
DOMAGAJ SIĘ WYDANIA POLSKIEJ KARTY GWARANCYJNEJ PRZY ZAKUPIE.

 

 

 

lut 10, 2018

SASII STDWłaśnie odebraliśmy z lotniska kolejną dostawę pistoletów. Duża jej część już została sprzedana. Dla wszystkim zainteresowanych którzy nie dokonali wcześniejszej rezerwacji, ani nie znajdą swojej wymarzonej jednostki w bieżącej dostawie mamy jednak dobrą wiadomość, otóż począwszy od lutego 2018r będziemy się starali utrzymywać ciągłość dostaw raz w miesiącu.
 
Do każdego pistoletu z dystrybucji Bul-Polska (Jammas sp. z o.o.) wydawana jest polskojęzyczna instrukcja obsługi wraz z kartą gwarancyjną.
 
Na pewno kolejną dobrą wiadomością dla aktualnych i przyszłych użytkowników Buli z naszej dystrybucji jest przedłużenie standardowej 12-to miesięcznej gwarancji do 24 miesięcy. Gwarancją objęte są wyłacznie pistolety oznakowane marką dystrybutora tzn. Jammas sp. z o.o. Zagwarantujemy także dostępność niezbędnych części serwisowych gwarantujących minimalizację czasu oczekiwania na ewentualną naprawę. W najbliższym czasie zaoferujemy także dostępność szerokiej gamy części tuningowych. Zapraszamy do naszych sklepów.
 
 
 
gru 11, 2017

Pokaz Bula na strzelnicy Legii w Warszawie 15.12.2017rZarząd Sekcji Strzeleckiej Klubu Sportowego LEGIA w Warszawie, we współpracy z dystrybutorem marki BUL w Polsce, firmą Jammas sp. z o.o. oragzinzuje pokaz z możliwością strzelania z wybranych modeli pistoletów marki BUL. Pokaz odbędzie się na strzelnicy przy ul. Łazienkowskiej w Warszawie w godz. od 9:00 do 20:00. Wystawionych będzie 14 różnych modeli pistoletów reprezentujących wszystkie linie produktowe poza linią Cherokee. Dystrubutor umozliwi również próbne strzelanie z wybranych modeli z każdej linii produktowej.

Ceny wg cennika strzelnicy:
Użyczenie stanowiska do strzelania - 30zł za 1/2godz.
Amunicja 9PARA - 2zł za 1 szt.
Amunicja .45AUTO - 4zł za 1 szt.
Własna amunicja  - osoby z pozwoleniem na broń

Zapraszamy serecznie wszystkich zainteresowanych.

gru 7, 2017

Wystawa broni w WSH RadomZapraszamy do udziału w Wystawie Broni organizowanej przez Akademię Strzelecką RAGUN w Wyższej Szkole Handlowej w Radomiu w dn. 16.12.2017r.
Wstęp bezpłatny. Impreza odbywać się będzie w godzinach 10-18
Będziecie mieli Państwo możliwość zapoznania się z szeroką gamą broni dostępnej obecnie na rynku, od historycznej broni czarnoprochowej do najnowocześniejszych konstrukcji broni palnej.
Wśród wystawców m.in. dystrybutor izraelskiej marki BUL, warszawska firma Jammas sp. z o.o..

lis 24, 2017
W dniach 01-02 grudnia 2017 wielkopolska firma GLI Militaria w porozumieniu z włascicielem strzelnicy Tarcza 96 w Poznaniu przy udziale dystrybutora marki BUL w Polsce organizuje pokaz broni, a w tym także pistoletów izraelskiej marki BUL. W pierwszym dniu pokazu możliwe będzie także testowe strzelanie z wybranych modeli. Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych.
lis 19, 2017
30.11.2017r na strzelnicy FSO w Warszawie firma Jammas we współpracy z właścicielami strzelnicy organizuje pierwszy publiczny pokaz pistoletów BUL połaczony z możliwością strzelania z wybranych modeli. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Będzie okazja nie tylko pooglądać, czy nawet postrzelać, ale przede wszystkim dowiedzieć się wszystkiego o kazdym modelu od przedstawicieli dystrybutora.
lis 16, 2017
Pierwsza dostawa pistoletów dotarła do magazynu firmy Jammas w Warszawie. Niebawem rozpoczną się przezentacje Buli podczas różnych imprez strzeleckich w Polsce. Rozpocznie się również ich sprzedaż. Dla pierwszych dostaw Buli do Polski producent oferuje w ramach promocji sprzedaży modeli z linii SAS II pas, kaburę i dwie ładownice do każdego egzemplarza broni w cenie. Dodatki oczywiście sygnowane marką BUL. Promocyjna oferta producenta ważna jest do wyczerpania zapasów.  Niezależnie od promocji producenta dla pierwszych dostaw pistoletów do Polski, dystrybutor przewidział wprowadzenie "Promocji na start" polegającej na znaczącej obniżce cen, sięgającej nawet 30% - 40% w stosunku do średnich cen europejskich. Promocja dystrybutora ma charakter czasowy i może ulegać zmianie przy kolejnych dostawach w zalezności od dostępności broni.
cze 6, 2017

Bul Ltd specjalizuje się w produkcji pistoletów od 1990 roku. Zdobyła renomę dzięki legendarnej konstrukcji BUL M5 która swego czasu była przełomowa. Później stworzono jeden z pierwszych wysoko pojemnościowych, polimerowych pistoletów 1911 stosując innowacyjną technikę kształtowania plastiku. Z biegiem lat oferta BULa się poszerzała i trafiła na rynek instytucjonalny, między innymi do służb porządkowych i wojska. Nie zapomniano również o pistoletach dla pasjonatów strzelectwa i kolekcjonowania broni. Większość pracowników prawie cały skupia się wokół broni, zajmując się zamówieniami, strzelając w klubie strzeleckim czy biorąc udział w międzynarodowych zawodach IPSC. Na bazie dotychczasowych doświadczeń powstały całkowicie nowe linie pistoletów opartych o legendarną ergonomię 1911-tek, takie jak klasyczne linie 1911 w w trzech rozmiarach długości lufy, usportowione wersje 1911 i 2011, a na linii typwych wyczynowców SAS II kończąc. Już niebawem te legendarne pistolety pojawią się na polskim rynku broni sportowej, dzięki współpracy nawiązanej pomiędzy producentem, firmą  Bul Armory z Izraela, a warszawskim dystrybutorem broni firmą Jammas sp. z o.o.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

JAMMAS sp. z o.o.
Tel. 22 250 18 81
Adam - gsm. +48 793 098 555
Robert (pol/eng) - gsm. +48 793 097 555
Agnieszka (pol/eng) - gsm. +48 734 408 378
Marlena - gsm. +48 784 045 506

Polub nas!