30/03/2019
Targi EXPOShooting w Sosnowcu

Zapraszamy do udziału w 10-tej, jubileuszowej edycji Międzynarodowych Targów Łowieckich EXPOShooting / EXPOHunting gdzie swoją polską premierę będą miały nowe pistolety marki BUL Armory. Jako pierwszy dystrybutor w Europie spółka JAMMAS zaprezentuje model RADICAL 5.7" przeznaczony do dywizji Standard IPSC. Nie będzie to jednak jedyna premiera BUL Armory na targach w Sosnowcu, po raz pierwszy będzie można zobaczyć również model SAS Ultralight, specjalnie odciążoną wersję modelu SAS Ultra.
Zapraszamy na stoisko nr. 174.

 

 

Czytaj więcej
29/10/2018
Kolejny BUL DAY - Wrocław War Zone

Kolejny BUL DAY za nami. Tym razem prezentowaliśmy pistolety BUL wspólnie z wrocławskim dealerem Bula, sklepem Guns Masters, na strzelnicy War Zone we Wrocławiu.

Dziękujemy organizatorom za sprawną organizację, oraz wszystkimprzybyłym strzelcom i osobom towarzyszącym za świetną i bezpieczną zabawę.

Do zobaczenia wkrótce, a zainteresowanym polecamy krótką fotolerację z imprezy (kliknij w link)

 

Czytaj więcej
15/10/2018
BUL na IPSC Ardea Cup 2018

Zawody IPSC Ardea Cup 2018r są już za nami. Byliśmy tam dla Was przez cały weekend i oczywiście nie obyło sie bez strzelania z naszych „zabawek”.
Wszyscy chetni, nie tylko zawodnicy, mogli przymierzyć się do prezentowanych przez nas pistoletów BUL.

Gratulujemy strzelnicy Czapla, oraz klubowi Ardea perfekcyjnej organizacji zawodów. My co prawda nie startowaliśmy, ale byliśmy całym sercem z zawodnikami.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z tej imprezy z naszym udziałem

Czytaj więcej
25/04/2018
1911 24 KARAT GOLD

Właśnie doleciała do nas kolekcjonerska "perełka", a raczej kolekcjonerskie "złotko". 

Klasyczna wersja pistoletu 1911 marki BUL w równie klasycznym kalibrze .45ACP, w wersji government, w całości powlekana 24-o karatowym (czystym) złotem.
Na chwilę obecną jest to jedyny taki wyprodukowany przez BUL Armory egzemplarz pistoletu (BUL 1911 Classic), a więc stanowi niewątpliwą gratke dla kolekcjonerów, jako egzemplarz na prezent lub element kobiecej biżuterii :)
Pistolet będzie można oczywiście zobaczyć podczas organizowego na strzelnicy FSO w Warszawie w dniu 28.04.2018r pokazu BUL-i, a także w autoryzowanym salonie broni Strefa Celu w Warszawie w godzinach pracy Salonu.
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z pelną ofertą BUL ARMORY dostępną w sieci sprzedaży dystrybucji BUL-POLSKA.

Czytaj więcej
11/04/2018
BUL DAY FSO 28.04.2018r

Wszystkich miłośników BUL-i oraz tych którzy o tej izraelskiej marce jeszcze niewiele wiedzą zapraszamy na pierwszy w tym roku pokaz pistoletów z najnowszej dostawy. Pokażemy różne dostępne modele, a wśród nich prawdziwa gratka dla kolekcjonerów czyli pozłacana 24-o karatowym złotem 1911-ka. Wszystkie modele będzie można zobaczyć z bliska, dotknąć, a z niektórych nawet postrzelać. Zapraszamy ... Wstęp na strzelnice FSO przy ul Jagiellońskiej 88 (wjazd od ul. Kotsisa), hala 10B w Warszawie bezpłatny. Obowiazuje jedynie zakup amunicji wg cen strzelnicy (kal. 9PARA - 2,50zł/szt.; kal. .45ACP - 3,50zł/szt.). Broń marki BUL udostępniamy nieodpłatnie.

Czytaj więcej
11/12/2017
Strzelnica Legii w Warszawie - 15.12.2017r - pokaz i strzelanie z pistoletów BUL


Zarząd Sekcji Strzeleckiej Klubu Sportowego LEGIA w Warszawie, we współpracy z dystrybutorem marki BUL w Polsce, firmą Jammas sp. z o.o. oragzinzuje pokaz z możliwością strzelania z wybranych modeli pistoletów marki BUL. Pokaz odbędzie się na strzelnicy przy ul. Łazienkowskiej w Warszawie w godz. od 9:00 do 20:00. Wystawionych będzie 14 różnych modeli pistoletów reprezentujących wszystkie linie produktowe poza linią Cherokee. Dystrubutor umozliwi również próbne strzelanie z wybranych modeli z każdej linii produktowej.

Ceny wg cennika strzelnicy:
Użyczenie stanowiska do strzelania - 30zł za 1/2godz.
Amunicja 9PARA - 2zł za 1 szt.
Amunicja .45AUTO - 4zł za 1 szt.
Własna amunicja  - osoby z pozwoleniem na broń

Zapraszamy serecznie wszystkich zainteresowanych.

Czytaj więcej