29/03/2021
Karabinki PCC Już w Sprzedaży
Lekka konstrukcja oparta o platformę AR-15 wyposażona w akcesoria zewnętrzne firmy FAB Defense skrywa wyjątkową, odchudzoną lufę i nieprzeciętny, wyczynowy spust, który uniesie brew nawet najbardziej wytrawnym strzelcom sportowym.
Czytaj więcej
02/10/2019
Obrona (nie) konieczna z GUN TV PL

W niedzielę 5.10 od godziny 10 do 18 będziemy na szkoleniu w hotelu

Mercure Warszawa Grand.

Czytaj więcej
16/09/2019
Pożegnanie Lata z NTS

Nie zwalniamy tempa!! :) 

W najbliższą sobotę (21.09) kolejny piknik, tym razem z NTS'em na strzelnicy STONE RANGE! 

 

 

 

Czytaj więcej
11/09/2019
Strzelecki Off-road
Strzelecki OFF-ROAD - premiera na Strzelnicy U27!

Miłośnicy samochodów terenowych i prawdziwego strzelania łączcie się!!
Nie musisz być pełnoletni, nie musisz się znać na broni, by móc strzelać z pistoletów, karabinów, strzelb. I przede wszystkim nie musisz mieć pozwolenia na broń!
Na pikniku strzeleckim Instruktorzy nauczą Cię bezpiecznego posługiwania się bronią palną i będziesz mógł przekonać się jak prowadzą się Jeep-y.
Czytaj więcej
14/08/2019
Premiera pistoletów AXE zostanie przełożona
Z przykrością zobowiązani jesteśmy do przekazania informacji od producenta BUL ARMORY o czasowym odwołaniu światowej (w tym także polskiej) premiery pistoletów serii AXE zapowiedzianych podczas targów IWA 2019 i w późniejszych materiałach reklamowo-promocyjnych.
Czytaj więcej
12/08/2019
Nowość Bul SAS II Bullesteros

Po roku projektowania i sugestiach Mistrza Świata Jorge Ballesterosa inżynierom z BUL Armory udało się stworzyć najlepszy pistolet do dywizji Open. 

Jednym z wymagań było opracowanie chwytu ze stali nierdzewnej, który zwiększyłby ciężar szkieletu pistoletu, aby ograniczyć podrzut do minimum. Został on opracowany zachowując optymalną szorstkość. Osłona spustu została także ergonomicznie zaprojektowana, aby palce strzelca mogły chwycić pistolet tak wysoko, jak to tylko możliwe.

Czytaj więcej
15/05/2019
BUL CUP POLAND 2019

BUL CUP POLAND 2019 jest już za nami.

BUL-POLSKA oraz BUL ARMORY objęły swoim patronatem, a firma JAMMAS (właściciel BUL-POLSKA) była głównym sponsorem Bul Cup 2019 Pomorze Open, zawodów z cyklu Bul Cup Series Competition. Zorganizowane przez SKS Ardea, zawody IPSC Level 3 były częścią Grand Prix Polski. Zawody odbyły się w dniach 10-12 maja 2019 na strzelnicy "Czapla" w Lublewie Gdańskim. Główną nagrodą w zawodach był pistolet Bul 1911 Trophy SAW z lufą pokrytą TiN w kolorze złotym oraz ze specjalnie na tą imprezę przygotowanym grawerem okolicznościowym na zamku. Pierwsze trzy miejsca w każdej z klasyfikacji generalnych zostały nagrodzone niepowtarzalnymi statuetkami, a podiumowe miejsca w każdej z kategorii otrzymały zaprojektowane i tłoczone specjalnie na tą imprezę medale.

Zapraszamy do obejrzenie fotorelacji w naszej galerii zdjęc.

Czytaj więcej
15/04/2019
Targi EXPOShooting w Sosnowcu

10-ta, jubileuszowa edycja Międzynarodowych Targów Łowieckich EXPOShooting / EXPOHunting gdzie swoją polską premierę miały nowe pistolety marki BUL Armory, jest już za nami. Jako pierwszy dystrybutor w Europie spółka JAMMAS zaprezentowałą model RADICAL 5.7" przeznaczony do dywizji Standard IPSC. Nie była to jednak jedyna premiera BUL Armory na targach w Sosnowcu, po raz pierwszy można było zobaczyć również model SAS Ultralight, specjalnie odciążoną wersję modelu SAS Ultra.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z naszego stoiska na targach

Kolejna premiera nowego pistoletu bezkurkowego marki BUL modelu "AXE" planowana jest w Lipcu podczas Pucharu Polski PiRO w Gdyni.

 

 

Czytaj więcej
29/10/2018
Kolejny BUL DAY - Wrocław War Zone

Kolejny BUL DAY za nami. Tym razem prezentowaliśmy pistolety BUL wspólnie z wrocławskim dealerem Bula, sklepem Guns Masters, na strzelnicy War Zone we Wrocławiu.

Dziękujemy organizatorom za sprawną organizację, oraz wszystkimprzybyłym strzelcom i osobom towarzyszącym za świetną i bezpieczną zabawę.

Do zobaczenia wkrótce, a zainteresowanym polecamy krótką fotolerację z imprezy (kliknij w link)

 

Czytaj więcej
15/10/2018
BUL na IPSC Ardea Cup 2018

Zawody IPSC Ardea Cup 2018r są już za nami. Byliśmy tam dla Was przez cały weekend i oczywiście nie obyło sie bez strzelania z naszych „zabawek”.
Wszyscy chetni, nie tylko zawodnicy, mogli przymierzyć się do prezentowanych przez nas pistoletów BUL.

Gratulujemy strzelnicy Czapla, oraz klubowi Ardea perfekcyjnej organizacji zawodów. My co prawda nie startowaliśmy, ale byliśmy całym sercem z zawodnikami.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z tej imprezy z naszym udziałem

Czytaj więcej
25/04/2018
1911 24 KARAT GOLD

Właśnie doleciała do nas kolekcjonerska "perełka", a raczej kolekcjonerskie "złotko". 

Klasyczna wersja pistoletu 1911 marki BUL w równie klasycznym kalibrze .45ACP, w wersji government, w całości powlekana 24-o karatowym (czystym) złotem.
Na chwilę obecną jest to jedyny taki wyprodukowany przez BUL Armory egzemplarz pistoletu (BUL 1911 Classic), a więc stanowi niewątpliwą gratke dla kolekcjonerów, jako egzemplarz na prezent lub element kobiecej biżuterii :)
Pistolet będzie można oczywiście zobaczyć podczas organizowego na strzelnicy FSO w Warszawie w dniu 28.04.2018r pokazu BUL-i, a także w autoryzowanym salonie broni Strefa Celu w Warszawie w godzinach pracy Salonu.
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z pelną ofertą BUL ARMORY dostępną w sieci sprzedaży dystrybucji BUL-POLSKA.

Czytaj więcej
11/04/2018
BUL DAY FSO 28.04.2018r

Wszystkich miłośników BUL-i oraz tych którzy o tej izraelskiej marce jeszcze niewiele wiedzą zapraszamy na pierwszy w tym roku pokaz pistoletów z najnowszej dostawy. Pokażemy różne dostępne modele, a wśród nich prawdziwa gratka dla kolekcjonerów czyli pozłacana 24-o karatowym złotem 1911-ka. Wszystkie modele będzie można zobaczyć z bliska, dotknąć, a z niektórych nawet postrzelać. Zapraszamy ... Wstęp na strzelnice FSO przy ul Jagiellońskiej 88 (wjazd od ul. Kotsisa), hala 10B w Warszawie bezpłatny. Obowiazuje jedynie zakup amunicji wg cen strzelnicy (kal. 9PARA - 2,50zł/szt.; kal. .45ACP - 3,50zł/szt.). Broń marki BUL udostępniamy nieodpłatnie.

Czytaj więcej
11/12/2017
Strzelnica Legii w Warszawie - 15.12.2017r - pokaz i strzelanie z pistoletów BUL


Zarząd Sekcji Strzeleckiej Klubu Sportowego LEGIA w Warszawie, we współpracy z dystrybutorem marki BUL w Polsce, firmą Jammas sp. z o.o. oragzinzuje pokaz z możliwością strzelania z wybranych modeli pistoletów marki BUL. Pokaz odbędzie się na strzelnicy przy ul. Łazienkowskiej w Warszawie w godz. od 9:00 do 20:00. Wystawionych będzie 14 różnych modeli pistoletów reprezentujących wszystkie linie produktowe poza linią Cherokee. Dystrubutor umozliwi również próbne strzelanie z wybranych modeli z każdej linii produktowej.

Ceny wg cennika strzelnicy:
Użyczenie stanowiska do strzelania - 30zł za 1/2godz.
Amunicja 9PARA - 2zł za 1 szt.
Amunicja .45AUTO - 4zł za 1 szt.
Własna amunicja  - osoby z pozwoleniem na broń

Zapraszamy serecznie wszystkich zainteresowanych.

Czytaj więcej