Pistolet Bul SAS II EDC Commander Stainless Steel

Kod EAN: 5902808605867
Numer katalogowy: SAS II EDC Commander Stainless Steel

Linia SAS II to najnowsze wyczynowe pistolety, opracowane na podstawie wieloletnich doświadczeń światowej klasy zawodników IPSC z TEAM BUL, produkowane pod marką BUL LTD.

Opis produktu
Linia SAS II to najnowsze wyczynowe pistolety, opracowane na podstawie wieloletnich doświadczeń światowej klasy zawodników IPSC z TEAM BUL, produkowane pod marką BUL LTD. Wszystkie modele SAS są standardowo wyposażone w takie elementy jak żerdź o pełnej długości, obniżony i spłaszczony zrzut magazynka, kurek "match grade" i wiele innych dodatków w zależności od modelu. Polimerowe okładziny zostały przeprojektowany tak, aby pistolet zapewniał pewny i komfortowy chwyt. W połączeniu z agresywnymi nacięciami na zamku, pistolet zapewnia doskonałą ergonomie przy strzelaniu dynamicznym.

SAS II wykorzystuje nowy i innowacyjny sposób mocowania polimerowej okładziny do stalowego szkieletu. Pozwoliło to na wykorzystanie sprawdzonych magazynków m5 o zwiększonej pojemności. Wykonany z jednego kawałka stali szkielet dla lepszego dopasowania, wyposażony został w prowadnice pełnej długości.

Każdy pistolet jest wykonany ręcznie, spasowany precyzyjnie według najmniejszych norm tolerancji przez mistrzów rusznikarstwa, którzy według nas zbudowali najlepszą linie pistoletów jaka kiedykolwiek powstała.

SAS EDC dostępny jest w wersji Government i Commander oferując tą samą dbałość o szczegóły i rzemiosło jak reszta linia pistoletów SAS, ale został przystosowany do codziennego noszenia (Every Day Carry).

  • kaliber 9mm PARA (na zdjęciach), .40S&W lub .45ACP
  • Wersje kolorystyczne: Black, Silver (na zdjęciach), Two Tone
  • Wersje długości: Government lub Commander (na zdjęciach)

Dodatkowo pistolety mogą zostać wykonane w wersji X-Edition, zawierającej:

  • precyzyjny zaczep spustowy Extreme Engineering - "Extreme Engineering Sear"
  • precyzyjny przerywacz Extreme Engineering - "Extreme Engineering Disconnector"
  • precyzyjny kurek Extreme Engineering - "Extreme Engineering Hammer"
  • precyzyjna rozpórka kurka Extreme Engineering - "Extreme Engineering Hammer Strut"
  • lufa pokryta azotkiem tytanu (powłoka TiN) - Titanium Coated Barrel