12/08/2019
Nowość Bul SAS II Bullesteros

Po roku projektowania i sugestiach Mistrza Świata Jorge Ballesterosa inżynierom z BUL Armory udało się stworzyć najlepszy pistolet do dywizji Open. 

Jednym z wymagań było opracowanie chwytu ze stali nierdzewnej, który zwiększyłby ciężar szkieletu pistoletu, aby ograniczyć podrzut do minimum. Został on opracowany zachowując optymalną szorstkość. Osłona spustu została także ergonomicznie zaprojektowana, aby palce strzelca mogły chwycić pistolet tak wysoko, jak to tylko możliwe.

Pistolet ma unikalną na skalę światową jednoczęściową hybrydową lufę 5,7" z kompensatorem, która zwiększa wagę, zapewniając maksymalną stabilność podczas strzelania. Zamek wykonany ze stali nierdzewnej posiada estetyczne nacięcia, które nie tylko świetnie się prezentują, ale dodatkowo go odciążają. Zaczep spustowy, kurek i przerywacz są maszynowo obrabiane zgodnie z najwyższymi światowymi standardami, zapewniając doskonałą pracę na spuście. Pistolet został wyposażony w zupełnie nowy aluminiowy spust z możliwością zmiany profilu języka spustowego na okrągły lub płaski. Ponadto jest dostępny w trzech różnych rozmiarach i kolorach. 

BUL SAS Bullesteros posiada również powiększony obustronny bezpiecznik z osłoną pod kciuk i co najważniejsze żerdź ze sprężyną powrotną może być już zdemontowana bez użycia dodatkowego narzędzia !!!

Powrót